• ITEM ve GB ALIM SATIMLARI SADECE EPİNCİ.NET ARACILIGI ILE YAPILACAKTIR. FARKLI SITELERLE YAPANLARIN TESPİTİNDE OYUNDAN UZAKLASTIRILCAKTIR.
  • TL İLE KC SATIMI KESİNLİKLE TÜM SİTELERDE YASAKTIR ! YAPANLAR BANLANIR !

GM VE ARKADAŞLARI !!!!!!

Hekatonk1

New member
Arkadaşlar burada GM OTB ve Bandicot'u şikayet ediyorum. Aslında gerçek yüzünü sizlere gösteriyorum.
Serverin en başından beri Gm destekli char muhabbetlerinin de bu konuda ayyuka çıkacağına eminim.
Killrain İsimli arkadaş, bu sabah cz bowl'da aynı pt'deydik. adam biraz kasıntı havalı bi tip yaş 15 zaten ^^
neyse party'den attık gitti. tabi partyde küfürleşmeler falan oldu. daha sonra durduk yere partyden bir arkadaşın mute yediğini öğrendik tesadüfen.
KİMDEN NOTİCE 'den değil.
Sizce Kimden ???? KillRain'den ? böyle bir şey var mı ? Killrain pm atmış. Mute nasıl vs diye ?
Şimdi Facebook'ta şikayet yok. DC'de şikayet yok. Forum'da şikayet yok.
Bu adam nereden biliyor arkadaşın mutelendiğini....!!!!
GM'ye pm attım hemen.
Ne mi oldu?
3 pm mi gördü Killrain dedik. PM BLOCK.!!
Hayır savunduğunuz adam da adam olsa. herkese ana bacı yapan 15'lik bir tip. Elinde raptor var sadece oda TL işte GM'den almış kek.
bu arada slota gm gelmiş bizi dinliyor tabi arkadaşlara durumu anlattım gm pm block diye herkes sinirlendi.
dedik sv çöp teneke, değiştirelim bu sv yi.
gm girdi hemen araya fotoğrafta da görüyorsunuz.
bizi izliyormuş.
hemen müdehale.
Pekiiii devamı da fotoğraflarda.
AMA BİRŞEY DİYCEM. BU SV ÇÖÖÖPPP. TENEKEE.

1- resim.jpg 2- 2- resim.jpg 3- 3- resim.jpg 4- 4- resim.jpg 5- 5-resim.jpg 6- 6-.jpg
Benim istediğim oldu. ben banlattım. Ancak sizin istediğiniz olmayacak. Çünkü GM'ler sizin arkadaşınız DEĞİİİİİİİİİİİİİİİİL......................

Arkadaşların söylediğine göre İllegal Aktiviteden ban yemişiz...... pehh peh..