• ITEM ve GB ALIM SATIMLARI SADECE EPİNCİ.NET ARACILIGI ILE YAPILACAKTIR. FARKLI SITELERLE YAPANLARIN TESPİTİNDE OYUNDAN UZAKLASTIRILCAKTIR.
  • TL İLE KC SATIMI KESİNLİKLE TÜM SİTELERDE YASAKTIR ! YAPANLAR BANLANIR !

KC ÜRÜNLERİ VE KC FİYATLARI...!!!!

emreemre65

New member
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Kolay gelsin ImQua Warıoır Olarak Yerimi ALıcam AMa ALmadan Bir Öneri Paylaşayım dedim
Kc fiyatlları aşırı pahalı - Oyuna Emek verilmişdir saygı duyarım ama bu kadar kc ye gömülmez bir oyun neden diceksiniz
Pus Ürünlerinde GOLD PRE 2500 KC- Exp Pre 3500 KC 2 Side 60 tl ????????? DENGESİZ Bir FİYAT durumu Olan var Olmayan var
Olmayan en azından 20 30 Lira Atıp Gold Presini Alsın bana hava hoş Ben Atarım 100 200 lira Oynarım Ama ne Zevkini ALıcam User oLmadıkça
2.ci Konu İse Trina 1300 kc ? Zaten İtem droplamak Zor olan sw de +7 si Zor olan bi yerde Trina Neden bu kadar Pahalı 1k kc Uygun Olmazmıydı Bu oyunun SOnu Darkmyko gibi Olur size söliyim Ben orda Kral Oldum adım subzer0 İtemleri Yaktım Çıkdım Klanım REBİRT clanı Çektim 2 parti Mage 2 parti Mele Clan
Oyunda Valkery ler 1500 kc Toplamı Abi Bu oyunu Parası Olan Oynar Olmayan Uğraşmaz Çıkar Şu Oyunu Hep Birlikte Zevkli Bir oyun Ve TAbiki Server Sahipleri Kazanarak Mantıgında Yapılmasını Rica Ederim Bende Gözden Geçirilip İnce Detaylı Yapılması Gerek iyi geceler.

Son düzenleme:
Pus ürünlerinin kc fiyatlarında ve TL ile alınan kc fiyatlarında regülasyon ve indirimlere gidilmeli, aksi takdirde serverin hüsrana uğraması kaçınılmaz.

Bandicot

Administrator
Yönetici
Suanda Oyuncularımız için Epinci.net Üzerinde KC Fiyatlarına düzenleme gelmiştir. Epinci.net adresinden inceleyebilirsiniz

archangel

New member
TRİNA 1300 KC PUSTA bari 1100 kc yapın düz olsun, son güncelleme dediğiniz ;

• " 3200 CashPoint + 900 Bonus = 55.00 ₺" ( 5 TL )

1100 KC > 15 TL EPİNCİDE
1100 + 1100 > 2200 KC 30 TL

2100 KC 30 TL EPİNCİDE

Yahu şu fiyatları doğru düzgün güncelleyin.

Son düzenleme:

Bandicot

Administrator
Yönetici
Hocam 15 tl ve 30 tl paketlerde indirim yapılmamıştır diger ürünlerde indirimleri görebilirsiniz

Hocam 15 tl ve 30 tl paketlerde indirim yapılmamıştır diger ürünlerde indirimleri görebilirsiniz
Archangel isimli arkadaşın anlatmak istediği husus 30 TL'lik kc ile 2100 kc almak yerine 2 tane 15 TL'lik 1100 kc almak 2200 kc kazandıracağı için daha mantıklı olacagidir. Bu tarz hatalar fiyatlandirmalarin üstünde çok durulmadan ticari anlamda tecrübesiz bir biçimde yapıldığı düşüncesini doğuruyor. Bu on yargıları engellemek adına bu konuda düzenleme yapılması sağlıklı olacaktır. Full pus special paket 120tl halen pahalı bir fiyata sahip 100 liraya çekilmesi daha fazla userin bu paketi tercih etmesini sağlayacaktır. Aksi takdirde sadece exp veya War pre çekip daha düşük kc harcaması yapmayı tercih edeceklerdir, şahsım dahil. Bu konularla ilgilenmenizi istirham ediyoruz.

ukala3737

New member
PUS FİYATLARINA GUNCELLEME GELDI DIOSUNUZ GELEN INDIRIM BU MU VE EN ALT TABAKAYA INDIRILDIGINI SOLUYORSUNUZ HALA DAHA YÜKSEK FİYATLAR...

ukala3737

New member
VALLA HOCAM FİYATLAR HALA DAHA YÜKSEK PUSTAKİ ÜRÜNLERİN FİYATIYLA KC FİYATINI Bİ KIYASLAYIN SİZ KC FİYATLARINDA 5 10 TL ARASI İNDİRİM YAPMISSINIZ O ZAMAN PUS URUNLERININDE FİYATINI DUSURMENIZ GEREKIYOR FUL PUSLA BASLAMAK ISTIYEN BİR USER ICIN FIYATLAR HALA YUKSEK SAYGILAR.